o_nas Informace o společnosti Bon Art Music SE - vanocnihvezdy.cz
Home page
Vizuál koncertu
Partneři koncertu
Partneři koncertu
Mediální partneři: loga mediálních partnerů koncertu Partneři: loga partnerů koncertu

O společnosti

Společnost Bon Art Music, SE je jednou z předních reklamních a produkčních společností v České republice. Zabýváme se všestrannou produkční činností a reklamou.

Koncerty a akce, reklama, vydavatelství

Další služby

Spolupracujeme s našimi nejlepšími a mediálně nejznámějšími interprety a snažíme se vytvářet zábavu nad očekávání diváků.

Při realizaci jednotlivých projektů spolupracujeme s celou řadou obchodních partnerů s cílem poskytovat stále kvalitnější služby s co nejširším doplňkovým servisem. Naší snahou je vždy maximálně spokojený klient, který s pomocí našich služeb dosáhne svého záměru.

Budeme se těšit na spolupráci také s Vámi.

Historie společnosti

Společnost Bon Art Music, SE se snaží poskytovat svým partnerům vysoce profesionální reklamní a všestranné produkční služby. Svou činností a rozšířením záběru poskytovaných služeb jsme navázali na úspěchy společnosti Bon Art Music s.r.o. dosažené na poli filmové a hudební produkce.

Do současné chvíle jsme svými silami nebo ve spolupráci s našimi stálými partnery produkovali velké množství hudebních CD, koncertních vystoupení a turné špičkových českých i zahraničních interpretů. Pro naše klienty jsme realizovali mnoho reklamních akcí a celoplošných kampaní.

© Vánoční hvězdy | HOME | MAPA WEBU
Design and code by: bonartmedia.cz | Tyto stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1280×1024px nebo vyšší